Strony bukmacherskie z bonusami na start

Po wprowadzeniu przez polski rząd zaostrzonej ustawy hazardowej wielu graczy, którzy obstawiali na stronach zagranicznych, musieli zakończyć tam swoją grę, ponieważ kontynuacja takiej gry była zabroniona w świetle polskiego prawa. Dzięki temu, coraz więcej polskich firm, których grono z roku na rok się powiększa zyskuje coraz większą ilość graczy. Warto dodać, że bukmacherka zaczęła cieszyć się coraz to większą popularnością w naszym kraju i w ten sposób wolny czas spędzają już miliony Polaków. Strony bukmacherskie z bonusami na start są coraz popularniejsze i konkurują licznymi promocjami.

Ustawa hazardowa wprowadza także rozgraniczenie dotyczące tego, czy dany bukmacher może prowadzić działalność tylko w Internecie, czy także stacjonarnie. Jednak w wyniku ogólnoświatowej wręcz cyfryzacji, współcześnie liczą się tak naprawdę w większym stopniu domeny internetowe. I tak, dzięki szerokiemu pluralizmowi każdy bukmacher musi zabiegać o swojego klienta, a także o tych potencjalnych, nowych graczy. Tak oto większość z bukmacherów posiada w swojej ofercie szereg promocji, aby gracze po prostu byli nimi zainteresowanie. Czas przybliżyć strony bukmacherskie z bonusami.

Stary-nowy bukmacher. Betclic przykładem strony bukmacherskiej z bonusami na start

Jeśli chodzi o Betclic, to właśnie  oni padli ofiarą zmian w ustawie hazardowej. Kilka lat temu musieli zniknąć z naszego rynku, aby powrócić w 2019 roku jako legalny bukmacher w świetle polskiego prawa. Otrzymali licencję od Ministra Finansów na początku roku, a rozpoczęli prężną działalność po kilku miesiącach. Wielu graczy wróciło tam do grania przede wszystkim z sentymentu i przyzwyczajenia z poprzednich lat, jednak dzięki ciekawej ofercie przyciągnęli również sporą rzesze nowych typerów.

Jest to jedna z tych stron bukmacherskich z bonusami, którą warto polecić. Chodzi tutaj przede wszystkim o cashback, który posiadają oni najwyższy na współczesnym rynku. Zwracają nawet do 500 złotych, a więc nie mają sobie równych. Kolejnym, wartym zaznaczenia bonusem, jest już ten, na który mają szansę stali gracze. Widnieje on pod zagadkową nazwą „Multi+”, co może dać nam małą wskazówkę. Jest to przeznaczone dla fanów tak zwanych „taśm”, czyli tych ryzykantów. Promocja ta polega na zwiększeniu naszej wygranej nawet o 50%! Im więcej wydarzeń umieścimy na kuponie, tym większy procent zostanie nam doliczony do kuponu. I tak na przykład stawiając 7 spotkań otrzymamy +20%, przy 11 meczach będzie to 40%, aż powyżej 13 pozycji na kuponie daje 50% więcej wygranej!

Zakład bez ryzyka od Betclic - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Forbet, czyli nawet 2000 złotych bonusach na start

Forbet jest następnym przykładem strony bukmacherskiej z bonusami na start. Firma, która od kilku lat pnie się coraz wyżej w popularności i dogania – jeśli już tego nie zrobiła – tych topowych bukmacherów w kraju. Głównym i flagowym bonusem wyróżniającym Forbet na tle innych firm z tej branży jest otrzymanie bonusu od depozytu. Na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo znajomo – każdy z bukmacherów oferuje taką formę promocji. Jednak zagłębiając się w niej zobaczymy, jak dużo daje nam właśnie ten bukmacher!

Otrzymujemy tutaj nie tylko 100% od pierwszej wpłaty. Forbet poszedł krok, a nawet dwa dalej, i daje kasę od trzech pierwszych depozytów. Dokładnie przedstawia się to w następujący sposób – od pierwszego depozytu otrzymamy 100% wpłaty, maksymalnie do 1000 złotych. Po drugiej wpłacie otrzymamy 75% wartości, do 500 złotych, a przy trzecim depozycie wraca do nas 50%, także do 500 złotych. Daje nam to okrągłe 2000 złotych od bukmachera w formie bonusu! Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:

  • Kupon singiel z kursem min. 2.0
  • Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3

To właśnie gwarantuje Forbetowi numer jeden jeśli chodzi o startową promocję, a co za tym idzie są świetną stroną bukmacherską z bonusami, ponieważ na tym się oczywiście ich oferta promocyjna nie kończy.

Strony bukmacherskie z bonusami. Fortuna i jej promocje powitalne.

Fortuna należy do tych bukmacherów, którzy kojarzą się z obstawianiem zakładów. Obok STS-u jest to najbardziej rozpoznawalna firma na polskim rynku. Co za tym idzie posiadają stronę bukmacherską z bonusami – dla nowych, jak i stałych graczy. Głównym walorem, wyróżniającym Fortunę od innych jest fakt przyznawania punktów. Otrzymujemy je za obstawione kupony, ale także na start. I właśnie jest to jedna z pierwszych promocji, które daje swoim nowym graczom tenże bukmacher. Każdy świeżo zarejestrowany typer otrzymuje 2800 punktów, które odpowiadają 20 złotym. Jest to nic innego jak pewna forma freebetu, czyli kwoty na darmowy zakład. I tutaj ważne – Fortuna posiada najniższe warunki obrotu jeśli chodzi o otrzymany freebet. Wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu, bez warunków kursowych. Nie ma innego bukmachera, który dałby swoim graczom tak niski próg do wypłaty środków bonusowych.

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

STS, gigant wśród stron bukmacherskich z bonusami

Jeśli spytamy kogoś, jakich zna bukmacherów, to w 99% jako pierwsze rzuci on „STS”. Najpopularniejszy bukmacher w kraju, który od wielu lat otrzymuje się w czołówce branży  na rodzimym rynku. Nic więc dziwnego, że posiadają oni stronę bukmacherską z bonusami i nie działają tylko stacjonarnie. Oferują oni aż 1200 złotych na start, z dość niskimi warunkami obrotu bonusu – trzykrotnością z minimalnym kursem całego kuponu 1.91. Poza tym mogą pochwalić się freebetem, który wynosi 25 złotych. Dołączając do tego ogrom dyscyplin sportowych i kombinacji, które możemy obstawić, to wychodzi nam naprawdę interesująca pozycja – zarówno patrząc na ofertę jak i na bonusy.

Tagged With :

Dodaj komentarz