Najwyższe kursy bukmacherskie na zakłady online

Dla każdego gracza, który realnie myśli o zarabianiu dużych pieniędzy na bukmacherce, ważne jest to, aby firma prowadząca zakłady miała przede wszystkim dobrą i szeroką ofertę. Istotna jest również szeroka gama bonusów, a także – chyba jeden z kluczowych aspektów – wysokie kursy. W końcu to dzięki nim jesteśmy w stanie wygrać jeszcze więcej. Każdy bukmacher posiada swoją własną ofertę kursową, stworzoną przez ludzi pracujących dla danego bukmachera. I tak, kursy na dane spotkanie mogą się diametralnie różnić, nawet o kilkanaście procent, co przy kwocie 500 złotych, czy 1000 robi już sporą różnicę. U których bukmacherów warto jest więc obstawiać? Który z nich posiada najwyższe kursy bukmacherskie? Te i inne dane dotyczące zakładów bukmacherskich znajdą się w tym artykule.

Na początek – powrót gracza, czyli Betclic kontratakuje

Po kilku latach absencji na polski rynek bukmacherski powrócił Betclic. Trzeba oddać im to, że nieźle namieszali i z marszu wskoczyli do grona tych topowych marek na polskim rynku. Zaliczają się oni do grona tych z najwyższymi kursami bukmacherskimi. Jak to sprawdzić? Bardzo łatwo! Wystarczy skorzystać z pewnej promocji, z którą Betclic wyszedł. Określona jest ona graficznie rakietą, a nosi nazwę „boost”. Chodzi w tym dokładnie o to, że kursy szybują niczym rakieta w górę i nikt inny na rynku nie posiada tak wysokiego kursu na dane spotkanie. Codziennie możemy szukać kilku takich meczów z tym symbolem. Jest to nie lada gratka dla fanów ostrej gry kuponów SOLO, którzy nie boją się postawić wyższej kwoty, aby z jednego spotkania zgarnąć okrągłą sumę pieniędzy.

Zakład bez ryzyka od Betclic - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Forbet – najwyższe kursy bukmacherskie wraz z wyszukiwarką

Kolejnym bukmacherem wartym uwagi w tym temacie jest z pewnością Forbet. Jeśli chodzi o tę markę, to wyróżniają się oni zakładką na swojej stronie internetowej o wdzięcznej nazwie „wyszukiwarka kursów”. Jest to spore ułatwienie dla osób, które szukają chociażby czegoś ciekawego, z wysokim kursem. Wystarczy stworzyć sobie przedział, który wpadnie nam do głowy i w rubryce poniżej otrzymamy spis wszystkich sportów posiadających wskazany przez nas zakres kursowy.

Dzięki temu łatwo możemy oszacować, czy dane kursy są stosunkowo wysokie, czy nieco mniej. Warte uwagi jest jednak to, aby skupić także na promocjach. To dzięki nim kursy w Forbecie stają się jeszcze wyższe. Tak jest w przypadku obstawiania europejskich pucharów. W czasie, gdy gra Liga Mistrzów, oraz Liga Europy kursy idą w górę dzięki temu, że obstawiamy bez podatku. Tak więc do każdego postawionego kuponu otrzymamy +12% do wygranej. Właśnie dzięki takim działaniom Forbet zalicza się do grona tych z najwyższymi kursami bukmacherskimi.

Totolotek nie odstaje od najlepszych

Następnym przykładem najwyższych kursów bukmacherskich jest Totolotek. Zalicza się on do tych bukmacherów, dla których kursy są jednym z najważniejszych aspektów podczas przyciągania nowych graczy i utrzymania stałych typerów. Niejednokrotnie ich kursy przewyższały lub były na równi z tymi najwyższymi na rynku. Dokładając do tego wiele kombinacji na przeróżne sporty i promocje dzięki którym wygramy jeszcze więcej, niż powinniśmy, to daje nam połączenie wręcz idealne.

Zagłębiając się nieco w przykładowych bonusach – to Totolotek posiada świetną ofertę dla graczy lubiących zaryzykować sobie i puścić „taśmę”. Podwyższają oni maksymalnie ostateczną wygraną – o czym mówi już sama nazwa „King size” – nawet o 66%! To najwyższa procentowa stawka, którą można zgarnąć dodatkowo za postawienie spotkań. Oczywiście dodatkowy procent do wygranej jest spory, to takie same są wymagania. Aby otrzymać +66% do wygranej, musimy obstawić dobrze 30 spotkań. Brzmi dość nierealnie, ale typerzy nie raz zaskakiwali już bukmachera swoim nosem do poprawnego obstawienia tak dużej liczby zakładów.

Darmowy pierwszy zakład i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Najwyższe kursy bukmacherskie od STS?

Jeśli chodzi o największą gwiazdę na polskim rynku bukmacherskim, czyli oczywiście o STS, to nie można zarzucić im zaniżania kursów. Najwyższe kursy bukmacherskie to coś co z pewnością charakteryzuje wiele zakładów w STS. Są więc oni także pod względem najwyższych kursów bukmacherskich marką samą w sobie. Nic dziwnego, że cały czas cieszą się największym powodzeniem wśród aktywnych typerów w kraju. STS posiada stosunkowo podobne kursy, jak Totolotek, czy Forbet. Są oni jednak nieco wyżej jeśli chodzi o samą ofertę – są to sporty klasyczne, wirtualne, e-sport, czy betgames. Gdy zbierzemy możliwości, które daje nam do obstawiania STS, zestawiając to ze świetnymi kursami, to pozostaje nam tylko cieszyć się z typowania. Później można zgarniać już tylko wysokie stawki ze zwycięskich kuponów.

Darmowy zakład i bonus powitalny na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

Fortuna – z miesiąca na miesiąc atrakcyjniejsza oferta kursowa

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu można by mieć drobne zastrzeżenia jeśli chodzi o ofertę. W szczególności ofertę kursową u jednego z topowych bukmacherów w kraju, czyli w Fortunie. Jednak w ostatnim czasie widzimy potężny skok w górę jeśli chodzi o same kursy i możliwości, które stwarza Fortuna. Dzięki tym działaniu z ręką na sercu można zaliczyć ich do grona tych z najwyższymi kursami bukmacherskimi. W Fortunie ciekawie wygląda to dzięki Strefie Typerów. To ona daje dostęp do forum typerów, na którym znajdziemy podpowiedzi, oraz najpopularniejsze kursy. Dzięki temu nie przegapimy żadnej ciekawej i wartej uwagi oferty, a wskazane tam kursy są jednymi z wyższych na polskim rynku bukmacherskim. Nic, tylko założyć konto w Fortunie, obstawiać i czekać na wygrane!

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Tagged With :

Dodaj komentarz